Состоялось расширенное заседание епархиального совета Уральской епархии
Состоялась встреча Главы Казахстанского Митрополичьего округа с председателем Конференции католических епископов Казахстана
Праздников праздник и Торжество из торжеств – Христово Воскресение. Митрополит Александр возглавил праздничное богослужение в Вознесенском соборе Алма-Аты
Епископ Геннадий принял участие в заседании комиссии Межсоборного присутствия по вопросам общественной жизни, культуры, науки и информации

Қазақша жаңалықтар

Мәскеу және бүкіл Ресей Патриархы КИРИЛЛДЫҢ архипастерлерге, пастырларға, диакондарға, монах қызметіндегілерге және Орыс Православие шіркеуінің барлық адал балаларына Рождестволық Жолдауы

Жоғары мәртебелілер мен мәртебелілер!
Құрметті әкелер, құрметті бауырлар, Қазақстан жерінің тұрғындары!

2023 жылғы 12 желтоқсан. Алматы. Митрополит Иосиф (Чернов) атындағы Қазақстан Митрополиттік округінің әкімшілік және рухани-мәдени орталығында Астана және Қазақстан митрополиті Александр Астана-Алматы епархиясының епархиялық кеңесі мен шіркеу сотының бірлескен отырысын өткізді.рхии.

2023 жылдың 30 қарашасында Астана және Қазақстан митрополиті Александрдың батасымен Алматы рухани семинариясында бейбітшілік пен Құдайдың сүйіспеншілігі – Мәсіхтің туған күні мерекесіне арналған «Рождестволық ойыншық» шеберлік сабағы өтті.

2023 жылғы 6 желтоқсан. Алматы. Митрополит Иосиф (Чернов) атындағы Қазақстан Митрополиттік округінің рухани-мәдени және әкімшілік орталығында Астана және Қазақстан митрополиті Александр Серб Православие Шіркеуінің иерархы – Валево епископы Исихиймен кездесті.

2023 жылғы 6 желтоқсан. Алматы. Митрополит Иосиф (Чернов) атындағы Қазақстан Митрополиттік округінің рухани, мәдени және әкімшілік орталығының алауошақ залында Астана және Қазақстан митрополиті Александр Серб Православие Шіркеуінің иерархы – Валево епископы Исихиймен кездесті.