Глава Православной Церкви Казахстана совершил воскресную Литургию в Иверско-Серафимовском монастыре Южной столицы
Молодежная конференция, посвященная Великому посту, прошла в Алма-Ате
В Центральной воскресной школе города Алма-Аты состоялся пасхальный утренник
Митрополит Александр совершил воскресную Литургию в Представительстве Казахстанского Митрополичьего округа в Москве
«Үш қолды» деп аталатын белгішенің құрметіне арналған мереке. Митрополит Александр Алматыдағы Никольский соборында Литургия өткізді

2023 жылғы 25 шілде – Елу күндіктің 8-ші аптасының сейсенбісі, «Үш қолды» деп аталатын Құдай Анасының ғажайып белгішесінің құрметіне арналған мереке.

Астана мен Қазақстанның митрополиті Александр Алматыдағы Никольский соборында Құдайлық Литургия өткізді.
Қазақстан Православие Шіркеуінің алдатұрарымен бірге құлшылық еткендер: Алматы ғибадатханаларының тәртіп қараушысы, Никольский соборының қауымбасы протоиерей Валерий Захаров; Митрополит округінің қоғаммен байланыс бөлімінің басшысы, Вознесенский соборының кілтшісі протоиерей Александр Суворов, Алматы семинариясының тәрбие ісі жөніндегі проректоры иерей Иоанн Ливинский, митрополиттің жеке хатшылығының меңгерушісі иеромонах Прохор (Ендовицкий), Митрополит округі басшысының әкімшілік хатшылығының жетекшісі иерей Георгий Сидоров; Казанский соборының кілтшісі иерей Георгий Рублинский; Митрополиттік округі Басшысы хаттама қызметінің жетекшісі протодиакон Роман Головин, диакон Александр Воронин, диакон Александр Пивень.
Литургиялық әндерді О. Соломонованың жетекшілігімен Никольский соборының хоры орындады.
Құдайға құлшылық кезінде дұғада болғандар: Қазақстан Митрополиттік округінің хатшысы, Ресейдің еңбек сіңірген өнер қайраткері О.Н. Овчинников; Алматы епархия басқармасының қызметкерлері; Орталық жексенбілік мектептің тәрбиеленушілері, собордың қамқоршылары.
Қасиетті өлең туралы уағызды иерей Георгий Рублинский айтты.
Литургия аяқталған соң Ең қасиетті Құдай Анасына мадақ айтылды, содан кейін Владыка қызметке қатысқандарға ілім сөзін айтты.