В Центральной воскресной школе прошел открытый урок, посвященный Федоровской иконе Божией Матери
IX Сретенский бал прошел в столице Казахстана
Представители Союза казаков Семиречья приняли участие в сортировке обломков сгоревшего Михаило-Архангельского храма села Тургень
В Южной столицы состоялись духовные торжества по случаю 90-летия подвига священномучеников Николо-Кучугурских – пресвитеров Стефана, Александра и Филиппа
Алматыдағы Никольский соборында «Бал құтқарушы» фестивалі өтті (+ВИДЕО)

2023 жылғы 12-14 тамыз. Алматы. Астана және Қазақстан митрополиті Александрдың батасымен Никольский соборының аумағында «Бал Құтқарушы» фестивалі өтті.

Ұйымдастырушылар – Алматы епархиясы және «Бал-Ара» Қазақстан омарташылар ұлттық одағы. Іс-шараның кураторы – Никольский соборының кілтшісі протоиерей Игорь Светличный.

Фестивальде республика омарташылары өздерінің түрлі өнімдерін ұсынды. Балды, ежелгі шіркеу дәстүріне сәйкес, Никольский соборының діни қызметкерлері киелендірді.

Фестивальге митрополит Александр келді. Архипастыр қатысушылармен және қонақтармен әңгімелесіп, биылғы балдан дәм татты.